فروش حبوبات
خانه / نخود / تولید نخود کرمانشاه عمده در سراسر کشور

تولید نخود کرمانشاه عمده در سراسر کشور

اگر بخواهیم یکی از حبوبات پر خاصیت و مقوی را معرفی کنیم، نخود گزینه بسیار مناسبی می باشد، در حال حاضر شهر کرمانشاه در ایران بیشترین تولید نخود را به خود اختصاص داده است. هر ساله اراضی زیادی در سراسر کشور به زیر کشت نخود می رود که بیشترین کشت ها در شهر کرمانشاه انجام می شود. تولید این محصول در محیط و خاکی مناسب با آبیاری به موقع انجام می شود. تولید نخود کرمانشاه عمده و با تناژ بالا صورت می گیرد تا علاوه بر تامین نیاز بازارهای داخلی مقداری از آن برای دیگر کشور ها نیز صادر گردد. 

تولید نخود کرمانشاه عمده در سراسر کشور

ویژگی های نخود کرمانشاه عمده

ویژگی های نخود کرمانشاه عمده نخود کرمانشاه از بهترین و با کیفیت ترین نخود های ایرانی می باشد زیرا بیشتر به صورت سه خان هستند و در آنها دانه های ریز وجود ندارد، به راحتی پخته می شوند، زرد رنگ هستند و طعم عالی دارند. نخود های این شهر از نظر درجه دارای رتبه برتر دنیا هستند. این محصول بیشتر در سایز های ۷، ۸ و ۹ تولید می شود که محبوبیت زیادی در میان طرفداران دارد.

از ویژگی های بارز و منحصر به فردی که در این محصول نهفته است می توان به پروتئین بالا اشاره کرد از این رو مصرف حبوباتی مانند نخود به تمام افراد توصیه شده است. زمان باردار با مصرف این محصول می توانند به رشد نوزاد خود کمک شایانی بکنند و انرژی زیادی را هم به بدن خود منتقل نمایند. با شناخت ویژگی نخود کرمانشاه مسلما زمان خرید می توان بهترین نمونه ها را تهیه نمود. 

قیمت نخود کرمانشاه عمده در تهران

قیمت نخود کرمانشاه عمده در تهران در تهران نیز مصرف نخود کرمانشاه بسیار زیاد می باشد، خرید و فروش آن بیشتر به صورت عمده انجام می شود تا هر مشتری برای تهیه محصول بیشتر هزینه کمتری را پرداخت نماید چون فروش های عمده باعث کم شدن نرخ ها می گردد. قیمت این محصول طی سال های اخیر روند افزایشی داشته است که دلیل آن تورم های موجود می باشد. 

شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه سبب گشته تا این نرخ ها در حال حاضر روزانه تغییر کنند و افزایش بیابند. عوامل متعددی وجود دارد که بر قیمت ها تاثیر مستقیم می گذارد و سبب بالا رفتن آنها می شود. قیمت نخود کرمانشاه بر اساس درجه کیفی بالایی که دارد تعیین می کنند و به مشتریان ارائه می دهند تا هر کدام بسته به بودجه ای که دارند خرید خود را انجام بدهند و حجم مورد نیاز را تعیین نمایند. میزان و نحوه خرید از جمله عواملی می باشد که باعث بالا و پایین شدن نرخ ها می شود. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مشاور و کارشناس ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : خانم خزلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120952877
آدرس کانال: hobonay@
پست الکترونیکی: hobonay@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *