فروش حبوبات
خانه / نخود / فروش نخود در اصفهان مخصوص هیئت ها

فروش نخود در اصفهان مخصوص هیئت ها

فروش نخود در اصفهان بازار شهر اصفهان یکی از بزرگ ترین بازار های حبوبات در کل کشور است که حبوبات در این بازار دارای قیمت های متفاوت می باشو و همچنین از لحاظ کیفیت حبوبات در این بازار متفاوت هستند و حتی نخود های وارداتی هم در این بازار موجود هستند.

حبوبات موجود در اصفهان معمولا دارای بهترین کیفیت هستند و معمولا بوجاری شده و دستچین و بدون ضایعات و سنگ ریزه و گرد و خاک هستند و همچنین حبوبات موجود در این بازار از لحاظ قیمت هم دارای قیمتی مناسب نسبت به سایر شهر ها هستند.

فروش نخود در اصفهان

فروش نخود در اصفهان

اصفهان یکی از شهر های مهم و بزرگ برای فروش سایر حبوبات به خصوص نخود هست به همین دلیل تمام فروشگاه ها و بنکداران به دنبال خرید با قیمت مناسب در این بازار هستند زیرا فروشندگان در این بازار به دنبال بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت هستند.

حتی از شهر های دیگر برای خرید عمده ی حبوبات به اصفهان سفر می کنند.

در این بازار علاوه بر حبوبات تولید داخلی حجم زیادی از محصولات وارداتی کشور های دیگر از جمله روسیه و چین و … وجود دارد که  در شرایط مناسب و بالاترین کیفیت تولید شده اند که در این بازار به بهترین روش ها حبوبات نگهداری می شوند تا ماندگاری بالایی داشته باشند.

نمایندگی های زیادی هم حبوبات اصفهان را به صورت مجازی و اینترنتی به فروش می رسانند.

مشخصات نخود با کیفیت برای خرید و فروش

فروش نخود در اصفهان

از مشخصاتی که کیفیت نخود را مشخص می کند این است که نخود باید سایز مناسب و یکدستی داشته باشد و همچنین رنگ آن نسبت به نوع آن طبیعی و مناسب باشد و همچنین طعم و بوی خوب و مطلوبی داشته باشد و هر چه محصول تمیز تر و بدون ضایعات و سنگ ریزه و دانه های کوچک و شکسته باشد با کیفیت تر است که خرید از مکان های معتبر و اشخاص معتبر باعث سود آوری به خریدار می شود.

حبوبات ایرانی معمولا برای خرید و فروش با کیفیت تر می باشند از جمله نخود محصول شهر هایی همچون کرمانشاه ، لرستان و کردستان و … که نخود های با کیفیتی را نسبت به نمونه های خارجی و وارداتی تولید می کنند.

 

صادرات و واردات نخود

فروش نخود در اصفهان

با توجه به نیاز زیاد بازار داخلی به حبوبات و حجم کم تولید حبوبات در کشور صادرات انواع حبوبات به کشور های دیگر ممنوع شده به جز نخود که تولید آن کفاف بازار داخلی را می دهد و تولید آن مازاد دارد و به کشور های همسایه صادر می شود اما واردات حبوبات از کشور های دیگر همچنان ادامه دارد و انواع حبوبات خارجی در بازار موجود است و حتی طرفداران برخی حبوبات وارداتی از نوع داخلی آن بیشتر است.

حبوبات خارجی موجود در بازار های تمامی شهر ها از جمله اصفهان از کشور هایی مثل کانادا و روسیه و چین و آرژانتین   می باشد.

حجم صادرات و واردات نخود در تعیین قیمت روز نخود حرف اول را می زند و عاملی بسیار مهم است.

قیمت خرید و فروش عمده نخود

فروش نخود در اصفهان

هر چه خرید حبوبات به صورت عمده و با تناژ بالا باشد قیمت آن حبوبات مناسب تر می شود اما هر چه خرید به صورت خرد باش طبیعتا قیمت حبوبات بیشتر می شود و اگر بتوان از مکان های قابل اعتماد و معتبر خرید کرد و از قیمت خرید مطمئن تر خواهیم بود و از لحاظ کیفیت هم بهترین جنس ها به دستمان می رسد.

البته می توان از مراکز اینترنتی معتبر هم خرید کرد که از مزایای آن دریافت قیمت آنلاین حبوبات و مقایسه آن می باشد و خرید مستقیم اتز وارد کنندگان حبوبات خارجی از سایر کشور ها       می باشد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مشاور و کارشناس ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : خانم خزلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120952877
آدرس کانال: hobonay@
پست الکترونیکی: hobonay@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت لوبیا قرمز چنده

قیمت لوبیا قرمز در مشهد مخصوص پخش عمده

قیمت لوبیا قرمز در مشهد لوبیا قرمز به دلیل مصرف آن در غذاهای مختلف و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *