فروش حبوبات
خانه / نخود / قیمت نخود در بازار به نرخ کارخانه

قیمت نخود در بازار به نرخ کارخانه

یکی از انواع حبوبا با ارزش غذایی بالا و پرفروش نخود می باشد. بدلیل اهمیت . ارزش غذایی بالا استفاده از آن بسیار رایج می باشد. تولید و کشت این محصول در استان های غربی کشور انجام می گیرد. قیمت نخود در بازار با توجه به کیفیت و اندازه بسیار متفاوت می باشد. برای خرید عمده نخود به سایت شرکت بونای مراجعه و ثبت سفارش نمایید. قیمت نخود در بازار به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. در ادامه مطلب به تنوع قیمت نخود در بازار می پردازیم.

قیمت نخود در بازار به نرخ کارخانه

قیمت روز نخود فله در بازارقیمت روز نخود فله در بازار

قیمت نخود در بازار به عوامل زیادی بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت روز نخود بصورت عمده در بازار می توانید به سایت شرکت بازرگانی حبونای مراجعه کنید. موارد موثر بر قیمت نخود در بازار شامل عوامل زیر می باشد: کیفیت نخود تولید شده، بازه خرید نخود، به این معنی که قیمت نخود در فصل برداشت ارزان تر می باشد و همچنین قیمت نخود امسال گران تر از نخود پارسال و قدیمی می باشد. سایز نخود بر قیمت محصول موثر است. قیمت نخود ریز فلافلی با نخود تک خان و آبگوشتی متفاوت می باشد. آخرین فاکتور مهم در قیمت خرید نخود حجم خرید می باشد. خرید عمده نخود نسبت به خرید جزئی و بسته بندی بسیار پایین تر می باشد.

خرید و فروش انواع نخود صادراتیخرید و فروش انواع نخود صادراتی

خرید و فروش نخود در سایز و کیفیت مختلف برای مشتریان و تاجران عمده این محصول بسیار مهم است. بمنظور خرید انواع نخود مرغوب و با کیفیت صادراتی موجود در بازار، شناخت انواع نخود مهم است. نخود ها انواع گوناگونی دارند. نخود فلافلی، نخود خرمنی، نخود پاییزه، نخود سه خان، دو خان و تک خان از انواع نخود های تولیدی بازار می باشند که براساس سایز بندی و کیفیت محصول دارای قیمت های متفاوتی می باشند. در این میان قیمت نخود فلافلی بعلت ریز بودن سایز آن پایین تز از بقیه می باشد و نخود تک خان گران ترین نخود موجود در بازار می باشد. شرکت حبونای عرضه کننده انواع نخود ایرانی و صادراتی با کیفیت در بازار حبوبات می باشد.

نرخ نخود فله با کیفیتنرخ نخود فله با کیفیت

استفاده از روش های نوین کشاورزی موجب کاهش هزینه های کاشت و برداشت نخود در زمین های کشاورزی شده است. شناخت و تشخیص نخود با کیفیت در بازار برای مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت بازرگانی حبونای عرضه کننده انواع حبوبات درجه یک در بازار می باشد. نرخ قیمت نخود فله با کیفیت بر اساس انواع نخود و سایز آن ها متفاوت می باشد. نخود ریز از قیمت پایین تری نسبت به نخود درشت برخوردار می باشد.

فروش نخود با کیفیتفروش نخود با کیفیت

خرید فروش نخود با کیفیت و صادراتی با استفاده از روش جدید خرید آنلاین بسیار مهم می باشد. قیمت نخود در بازار در سایت اطلاع رسانی شرکت حبونای اعلام می شود. کیفیت محصولات موجود در سایت شرکت بازرگانی موجب شده است تا مشتریان خرید عمده برای انجام خرید خود به این سایت مراجعه و ثبت سفارش نمایند. تضمین کیفیت و قیمت محصولات یکی از اهداف شرکت بازرگانی حبونای می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مشاور و کارشناس ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : خانم خزلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120952877
آدرس کانال: hobonay@
پست الکترونیکی: hobonay@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید و فروش نخود

مرکزخرید و فروش نخود با قیمت استثنایی

چکیده مطلب: بزرگترین بازارخرید و فروش حبوبات در کشور بازار تهران است که در مولوی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *