فروش حبوبات
خانه / نخود / قیمت نخود در بازار کرمانشاه به صورت عمده

قیمت نخود در بازار کرمانشاه به صورت عمده

نخود، از مهمترین محصولات کشت شده در کرمانشاه می باشد به نحوی که مساحت زیادی از اراضی کشاورزی این استان را به خود اختصاص داده است. 

بازار نخود کرمانشاه همواره پر رونق بوده و وفور این محصول، سبب شده که غذاهایی همچون فلافل، در این شهر رونق پیدا کند.

این مطلب به بحث در رابطه با قیمت نخود در بازار کرمانشاه به صورت عمده، می پردازد. 

قیمت نخود در بازار کرمانشاه به صورت عمده

معرفی انواع نخود بازار کرمانشاه درجه یک

معرفی انواع نخود بازار کرمانشاه درجه یک انواع نخود کرمانشاه که با کیفیت بالا در بازار به فروش می رسند و از مشتریان فراوانی هم برخوردارند عبارتند از:

  • نخود آبی
  • نخود دیم 
  • نخود سبز 

نخود آبی همان طور که از نام آن مشخص است، با تامین کامل آب مورد نیاز محصول و بدون هیچ گونه تنشی تولید می شود. اما نخود دیم در خاک های حاصل خیز کوهپایه ای کشت شده و صرفا به کمک نزولات جوی سیراب می گردد. به عبارتی میزان عرضه نخود دیم در بازار به میزان بارندگی های سالانه بستگی دارند. 

از نظر طعم و مزه، هم نخود آبی و هم نخود دیم کرمانشاه، بسیار مطلوب هستند. از این رو طرفداران بسیاری نیز دارند. 

نخود سبز جزو علایق همه مردم این استان است. طعم نسبتا شور این نخود، سبب شده است که به صورت نوبرانه به فروش برسد. از این محصول برای تولید ترشی هم استفاده می شود که مورد پسند مزاج های مختلف می باشد. 

در رابطه با انواع نخود موجود در بازار کرمانشاه باید بیان کرد که طبق مطالعات انجام شده بر روی ارقام مختلف آن، ثابت شده که فیبر فراوانی در آنها وجود دارد. از این رو پاکسازی دستگاه گوارش را به خوبی انجام می دهند. 

اطبا سنتی توصیه می کنند که این محصول را در آب ریخته و نخود آب آن را برای حفظ سلامتی، مصرف نمود. کلسیم، پروتئین گیاهی و آهن آنها نیز بالا می باشد.

خرید بهترین نخود بازار کرمانشاه به صورت عمده

خرید بهترین نخود بازار کرمانشاه به صورت عمده برای خرید بهترین نخود بازار کرمانشاه به صورت عمده می توان از این سایت کمک گرفت. کلیه سفارشات به صورت لحظه ای ثبت می شوند. هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی برای آن وجود ندارد. 

با ثبت سفارشات آنلاین، از نفوذ و ورود واسطه های فروش به فرآیند داد و ستد، جلوگیری می شود که نهایتا از افزایش قیمت ها ممانعت خواهد شد. از این رو قیمت نهایی محصول به کمترین حد خود کاهش می یابد. مشتریان عمده، از تخفیفات متعددی هم برخوردار خواهند شد. 

گفتنی است که قیمت نخود به نوع رقم، کیفیت و بازار پسندی آن هم وابسته بوده میزان تقاضا و نوع خرید نیز تاثیر مستقیمی بر قیمت آن خواهند داشت. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مشاور و کارشناس ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : خانم خزلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120952877
آدرس کانال: hobonay@
پست الکترونیکی: hobonay@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *